Kourtney Kardashian ponosna na telo, ki ji je dalo...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 25.04.2018 08:36:02

Sramotno ali razumljivo? Dragić tekmecu takole primazal zaušnico in dvignil prah! (video)

Košarkarji Miamija z Goranom Dragičem so izgubili na gostovanju v Philadelphii z 91:104 in se po prvem krogu končnice poslavljajo od lige NBA v sezoni 2017/18. Philadelphia se je v nadaljevanje prebila z izidom 4:1 v zmagah.

Dragić je na tekmi dosegel 15 točk, v dresu Miamija pa je bil najbolj učinkovit Kelly Olynyk z 18 točkami in šestimi skoki, pri Philadelphii pa je J.J. Reddick dosegel 27 točk, Joel Embiid pa dvojnega dvojčka - 19 točk in 12 skokov.

Odločilna je bila tretja četrtina tekme v kateri so gostitelji po izenačenju ob polčasu ušli na 80:62 in prednost trdno držali vse do zadnjega piska v dvorani. V tem delu igre je prišlo tudi do nešportne poteze slovenskega zvezdnika iz vrst Miamija. Dragić se je po izgubljeni žogi podal v lov na Bena Simmonsa, žoge mu ni uspelo dobiti nazaj, v navalu jeze pa je zvezdnika Philadelphie mahnil po glavi. Avstralec se je le obrnil in odkorakal stran, strasti so se malce razvnele, vskočil je center domačih Embiid, sodnik pa je Slovencu dosodil osebno in tehnično napako.

V ZDA so prepričani, da jo je Gragić odnesel predobro, saj vodilni mediji poudarjajo, da bi za sramotno zaušnico moral biti izključen. Sloviti USA Today je zapisal, da obstajajo razlike med udarci in da ta ni sodil na košarkarsko igrišče - ter pohvalil Simmonsa, da ni reagiral. Veselje v Philadelphii pa je bilo vseeno popolno, saj se je ekipa, ki je pred dvema sezonama zabeležila vsega 10 zmag v ligi, prvič po letu 2012 uvrstila v drugi krog končnice.