Evrovizija: Raiven se je uvrstila v finale ...

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 05.04.2018 08:26:58

Soigralec Dragića že po dveh minutah igre do MILIJONSKEGA bonusa! Razlog pa ...

Košarkarji Miami Heat, ki so se že uvrstili v končnico severnoameriške lige NBA, so gostovali pri Atlanta Hawks in visoko zmagali s 115:86.

Trener Erik Spoelstra je dan po odločilni tekmi za končnico odpočil zvezdnike Gorana Dragića, Dwyana Wada in Jamesa Johnsona, zato pa se je izkazal Kelly Olynyk, ki je v drugem polčasu zadel pet od šestih trojk.

Skupno je Olynyk, ki je v prvih dveh minutah zaslužil bonus v višini milijon dolarjev za odigranih 1700 minut v sezoni, je tekmo končal pri 19 točkah, vključno s 15 za tri točke. Zdaj njegovi soigralci in trener pričakujejo, da se bo izkazal tudi zunaj dvorane.

"Večerja, pijača, pivo ... vse to bo danes častil," je po tekmi v šali dejal Spoelstra in dodal: "Bom videl, če še lahko dobim vstopnice za gledališče. Vse je na njem. Danes bom vse 'nabil' na njegov račun."

Olynyk, ki je 19 točkam dodal še osem skokov in pet podaj, je po tekmi dejal, da je bil kot v transu. "Vse, kar sem vrgel proti košu, je šlo v koš. Počutil sem se neverjetno."

Po 19 točk je k zmagi Miamija prispeval tudi Josh Richardson, Justine Winslow pa jih je zbral 18.

Spoelstra je po tekmi še razkril, da so Dragić (desni gleženj), Wade (levo zapestje) in Johnson (levi gleženj) vsi igrali kljub poškodbam, da se je Miami uvrstil v nadaljevanje prvenstva NBA, zato upa, da jim bo počitek dobro del.

Značke: nba, košarka, dragić