Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

lara, topki, skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

0 08.03.2018 11:57:03

Toronto kot prvi v končnici

Košarkarji Toronto Raptors so se kot prvi uvrstili v končnico severnoameriške lige NBA. Do izločilnih bojev so prišli po dramatični zmagi po podaljšku nad Detroitom s 121:119, junak tekme je bil z 42 točkami zvezdnik Toronta DeMar Rozan. Sedemnajsto zmago po vrsti je vknjižil Houston, ki je bil boljši od Milwaukeeja s 110:99.

DeRozan je v statistiko vpisal še šest podaj in štiri skoke. Osemindvajsetletnik in njegovi soigralci so se morali za zmago sicer potruditi, saj so ob polčasu zaostajali s 45:59, v tretji četrtini pa so tekmece nadigrali s 40:25 in se vrnili med žive. DeRozan je 4,6 sekunde pred koncem rednega dela z atraktivnim zabijanjem svojo ekipo popeljal povsem blizu zmage, toda Blake Griffin je izid izenačil za podaljšek. Odločilni koš za zmago je 1,1 sekunde pred koncem podaljška dosegel Fred VanVleet.

James Harden in druščina so s 110:99 premagali Milwaukee in se sedemnajstič po vrsti veselili zmage. Harden je tokrat dosegel 26 točk, pet skokov in šest podaj, Chris Paul se je ustavil pri 16 točah in 11 podajah, Eric Gordon pa pri 18. "Ne skrbijo nas zmage in porazi. Skrbi nas igra na obeh straneh igrišča. S tem se bomo ukvarjali v končnici. Če dobro igraš na obeh straneh igrišča, se v devetindevetdeset odstotkih zgodijo izjemne stvari," je povedal Harden.

Cleveland je ubranil tretje mesto na vzhodni konferenci, potem ko je s 113:108 premagal Denver. Za Torontom zdaj zaostaja devet zmag. LeBron James je za Cavaliers dosegel 39 točk, osem skokov in 10 podaj. Od tega je za Cleveland dosegel zadnjih devet točk na tekmi.

Utah je bil s 104:84 boljši od Indiane, Chicago s 119:110 od Memphisa, New Orleans s 114:101 od Sacramenta, Los Angeles Lakers pa s 108:107 od Orlanda.

V noči na petek bo Miami slovenskega zvezdnika Gorana Dragića igral proti Philadelphii.

Značke: košarka, nba