Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 09.02.2018 11:49:02

Boston Celtics po podaljšku do zmage nad Washingtonom

Košarkarji Boston Celtics, vodilne ekipe vzhodne konference v ligi NBA, so tokrat gostovali v Washingtonu. Šele podaljšek je odločil zmagovalca obračuna proti Wizards; s 110:104 so se zmage, s katero so zadržali prvo mesto na vzhodu, veselili Kelti.

Kyrie Irving je 13 od svojih skupno 28 točk dosegel v zadnji četrtini in podaljšku, in pomagal Keltom, ki so zadnjo tekmo proti Torontu izgubili, do zmage. Ob polčasu so še zaostajali, v zadnji četrtini pa so prišli do desetih točk naskoka. A kljub temu se je tekma prevesila v podaljšek.

Jaylen Brown je za Boston pet od svojih skupno 18 točk dosegel v podaljšani igri, ko so Kelti nadigrali čarovnike z 12:6.

"Mislim, da smo opravili dobro delo," je po tekmi dejal trener Bostona Brad Stevens.

Goran Dragić je bil s svojo ekipo Miami Heat tokrat prost. Naslednja tekma ga čaka že danes ponoči po srednjeevropskem času, ko bo na Floridi s soigralci gostil Milwaukee Bucks.