0 06.04.2019 21:28:58

LUKA DONČIĆ navdušen, TAKOLE se je razveselil VELIKE ZMAGE!

aba
Ni skrivnost, da Luka Dončić budno spremlja, kaj se dogaja na tej strani Atlantika.

In tako je danes pozorno spremljal tudi tretjo, odločilno tekmo polfinala lige ABA med Crveno zvezdo in Partizanom. Zvezda je dobila prvo tekmo, Partizan je na drugi izenačil, danes pa sta se beograjska rivala pomerila za finalno vstopnico v znova nabito polni dvorani Pionir.

In če je bil prvi dvoboj odločen po podaljšku in je Partizan tesno dobil drugega, je bilo tokrat vse jasno že veliko pred koncem tekme. Zvezda je namreč povsem deklasirala črno-bele, imela že ob polčasu 16 točk naskoka, po treh četrtinah 23, v zadnji pa se je razlika povzpela celo na 35 točk, Partizan je nato samo malo ublažil poraz za končnih 84:63.

In veliko veselje pristašev Zvezde, med katere, kot je znano, sodi tudi Luka Dončić. Ta je veselje takoj delil tudi na twitterju s preprostim napisom ZVEZDA, ki mu je dodal rdeč in bel krog. Da se ve, katerim barvam pripada, ko gre za Beograd.