Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 31.10.2018 21:07:10

Helios do zmage proti Rogaški

Košarkarji Helios Suns so v 6. krogu lige Aba 2 premagali Rogaško s 66:58 (10:13, 23:33, 45:46).

Domžalčani so prišli do druge zmage v tem tekmovanju, toliko jih ima tudi Rogaška. Če so v prvem polčasu prevladovali gosti iz Rogaške Slatine, pa je bil drugi bolj v domeni gostiteljev.

Ti so sicer tekmo silovito začeli in povedli z 10:2. Toda v zadnjih petih minutah prve četrtine sploh niso zadeli, v drugi četrtini pa so tekmecem pustili, da so pobegnili za deset točk.

V drugem polčasu so prednost Rogaške izničili dobro minuto pred koncem tretje četrtine, od 32. minute dalje pa prednosti niso več pustili iz rok. Slatinčani so se sicer 56 sekund pred koncem še približali na štiri točke zaostanka, česa več pa jim domači niso dovolili.

Pri Heliosu je z 21 točkami prednjačil Miroslav Pašajlić, pri gostih pa s 14 Stefan Mijović.

Značke: košarka, sta