Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

0 03.01.2018 22:13:10

Sixt vpisal novo zmago

Dani Vujasinović
Sixt Primorska
Košarkarji Sixt Primorske so v 12. krogu lige Aba2 premagali beograjski Dynamic s 86:78 (22:15, 45:41, 59:63).

Vodilna ekipa druge jadranske lige je dobro odprla tekmo in vknjižila deveto zmago. Dynamic je ob tem obstal pri petih zmagah.

V drugi četrtini so domači obtičali na 41. točki. Gostje so se tako v zadnjih minutah prvega polčasa povsem približali (41:38), a na glavni odmor so gostitelji le odšli s prednostjo. A ta ni dolgo trajala. Gostje so pri 49. točki izenačili in nato pobegnili in pred zadnjimi desetimi minutami vodili +4. A Koprčani se niso predali, izenačili so na 68:68 in v zadnjem delu stopili na plin. Zadnjo četrtino so dobili z izidom 27:15.

Prvi strelec domačih je bil Shawn King s 23 točkami in petimi skoki, za goste je Nemanja Krstić dosegel 19 točk.

Sixt Primorska bo v 13. krogu v sredo, 10. januarja gostovala pri Borcu.

Značke: košarka, sta