Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 13.12.2017 20:54:15

Rogaška poražena iz Bosne in Hercegovine

Košarkarji Rogaške so v 9. krogu lige Aba2 izgubili z mostarskim Zrinjskim s 75:81 (14:19, 36:43, 56:60).

Za ekipo Rogaške je bil to peti poraz, po štirih zmagah so zdrsnili na deveto mesto drugoligaškega regionalnega tekmovanja.

Dvoboj v Mostarju je bil sicer dokaj izenačen, čeprav so si domači ob polčasu priborili nekaj večjo prednost. A po 30 minutah je bila slovenska ekipa spet povsem zraven, tudi večji del zadnje četrtine, a po izidu 73:69 so domači dosegli šest točk v nizu in odločili tekmo.

Marko Ramljak je za domače dosegel 19 točk, pri gostih pa Mitja Nikolič 21. Po 19 sta jih prispevala še Rashun Davis in Ivan Batur, toda Rogaška je imela samo te tri res razpoložene igralcem, vsi drugi so ostali pri nekaj doseženih točkah.

Rogaška bo v naslednjem krogu 19. decembra gostovala pri Sixtu Primorski.