Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Klavrn zaton Janeza Janše: Hrvat Plenković je ...

Sramoten izpad! Hrvaški reprezentant in član ...

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 19.01.2024 07:15:15

Ne gre in ne gre! Kopitarjevi kralji poraženi še desetič na zadnjih enajstih tekmah

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL doživeli nov poraz, že deseti na zadnjih 11 tekmah. Tokrat so kralji na domačem ledu v dvorani Crypto.com z 1:2 izgubili proti Nashville Predators. Vsi zadetki so "padli" v drugi tretjini. Kapetan kraljev Anže Kopitar je v 23:26 minute na ledu zbral en strel proti vratom tekmeca.

Prvi so strelski post premagali gosti, ko je z igralcem več na ledu zadel Ryan O'Reilly. Slabo minuto pozneje so kralji izenačili preko Drewa Doughtyja, ki je bil prav tako uspešen z igralcem več.

A veselje kraljev ni trajalo dolgo. Pet minut pozneje so gosti povedli, ko je bil po podajah Luka Schenna in O'Reillyja uspešen Gustav Nyquist. To je bil tudi zadnji gol na tekmi, saj nobeno od moštev ni zadelo v zadnji tretjini.

Plenilci so zdaj zmagali še na tretji od zadnjih štirih tekem, veliko zaslug pa je imel tudi tokrat za zmago vratar Juuse Saros, ki je zbral 33 obramb.

Naslednja tekma kralje čaka v nedeljo, ko bodo doma gostili še New York Rangers. Slednji so tokrat visoko, z 1:5 izgubili proti Vegas Golden Knights.

Značke: nhl, hokej