49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 06.04.2019 08:29:03

Poraz Kopitarja in soigralcev v Anaheimu

Hokejisti Los Angelesa slo v severnoameriški ligi NHL v gosteh izgubili proti Anaheimu z 2:5. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je v dobrih 20 minutah sprožil en strel proti vratom tekmeca, a ostal brez točke.

Po prvi tretjini je bil rezultat 1:1, goste je v vodstvo povedel Mike Amadio, rezultat pa je izenačil Carter Rowney. V drugi tretjini so dvakrat zadeli domači, najprej je prvi gol za Anaheim po letu 2017 dosegel Korbinian Holzer, vodstvo pa je povišal Daniel Sprong.

V zadnjem delu igre sta za domače zadela še Sam Steel in Jakob Silfverberg, za goste pa je vmes na 2:4 znižal Carl Grundstrom. Kings so imeli sicer več strelov na gol, a se je izkazal vratar Anaheima s 44 obrambami.

Kralji so zabeležili že 51. poraz, zbrali pa so le 30 zmag.

Poleg te tekme sta bili odigrani le še dve, Columbus Blue Jackets so na gostovanju pri New York Rangers zmagali po izvajanju kazenskih strelov, ko je bil edini uspešen Artemi Panarin.

Na tretji tekmi pa so Chicago Blackhawks doma visoko s 6:1 nadigrali moštvo Dallas Stars. Patrick Kane je dosegel prvi in zadnji gol domačih.

Los Angeles Kings bodo prihodnjo tekmo igrali že v noči na nedeljo, ko bodo gostili Vegas Golden Knights.