49-letnik na stopnišču napadel 50-letnico, jo ...

hu
0 17.02.2019 09:30:11

To je res ... SLABO: Kopitar zabil AVTOGOL, nato se mu je SNELO! Ste videli, kaj je sledilo? (video)

vszi
Ekipa Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL doma izgubila poroti Boston Bruins z 2:4, slovenski zvezdnik Anže Kopitar pa je bil podajalec pri zadetku Ilije Kovaljčuka v 11. minuti druge tretjine za izenačenje na 1:1.

Kralji so izgubili četrto tekmo v nizu ter so na predzadnjem mestu lige, na zadnjem mestu zahodnega dela pa so osem točk za Minnesoto Wild, ki ima v rokah še zadnje mesto, ki vodi v končnico Stanleyjevega pokala.

Ekipi sta se prejšnji teden že srečali v Bostonu, kjer so kralji zmagali po streljanju kazenskih strelov, na podaljšek pa je kazalo tudi na obračunu v Los Angelesu. Alex Iafallo je namreč dobre štiri minute pred koncem izenačil na 2:2, marsikdo v dvorani je menil, da bo to tudi končni izid po rednem delu.

A gosti so prek Charlia McAvoya minuto in 13 sekund pred koncem prišli do vnovičnega vodstva, v bistvu je bil to avtogol Kopitarja, ki ga je pred vrati zadel plošček. Slovenski as je bil nato tako jezen, da je s palico udaril po okvirju gola in jo zlomil. Gosti so zmago potrdili z golom Patricea Bergerona, ko so gostitelji zamenjali vratarja s šestim igralcem.

Avtogol Kopitarja si lahko ogledate v spodnjem posnetku, in sicer od 3:43 naprej!

Značke: hokej, nhl