Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

bk
bk
0 24.02.2016 09:44:16

Liga KHL: Priložnost zamujena …

V torek so se v ligi KHL odigrali novi obračuni prvega kroga končnice, v kateri se merijo trije Slovenci.

Že prva tekma prvega kroga končnice med CSKA-jem in Slovanom iz Bratislave je bila napeta, z 2:0 pa so jo na domačem ledu dobili Moskovčani. Druga, ki je na istem prizorišču sledila včeraj, je poskrbela za še večje razburjenje, saj so bili gostje iz Slovaške na robu uspeha in brejka v gosteh, ki ga nujno potrebujejo, če želijo napredovati v naslednji krog končnice lige KHL.

Bratislavčani Roka Tičarja in Žiga Jegliča so namreč po 40 minutah vodili z 2:0, bili blizu uspeha v ruski prestolnici, vendar pa so se Jan Muršak in kolegi še pravočasno zbrali, da so izenačili, potem pa že v tretji minuti podaljška vpisali še drugo zmago v tej seriji.

V strelsko statistiko se tudi tokrat ni vpisal nihče od naše trojke, pač pa je malo kazen dobil Tičar. Slednji je na ledu preživel 18 minut, Žiga je igral skoraj 20 minut, Jan pa 15. Mariborčan je na gol ustrelil enkrat, njegova kolega na drugi strani pa po trikrat. V sodniških metih je šlo bolje Muršaku, ki jih je dobil deset od 15, Tičar pa osem od 16. Naslednji obračun je na sporedu v četrtek, serija pa se bo zdaj preselila v slovaško prestolnico.

Značke: khl, cska, muršak, tičar