0 09.12.2014 11:19:07

Tri točke Roka in Žiga premalo

vszi
Bratislava utrpela nov poraz, Slovenca spet zelo opozorila nase.

V ponedeljek zvečer je v ligi KHL bratislavski Slovan na domačem ledu gostil Avangard iz Omska, ki so slavili s 5:3.

Naša reprezentanta Rok Tičar in Žiga Jeglič sta se kljub porazu znova izkazala. Rok je v 40. minuti najprej zadel za znižanje zaostanka na 1:3 - to je bil njegov šesti gol to sezono -, kasneje pa sta skupaj z Žigo podala pri drugem zadetku, ko je Slovan v 55. minuti znižal zaostanek na 2:4.

Slovenca na delu na Slovaškem sta na ledu prebila slabih 16 (Rok) oziroma slabih 15 (Žiga) minut. Žiga je na gol ustrelil enkrat, Rok pa trikrat, slednji je dobil pet od 17 sodniških metov. Jeglič je tokrat v statistiko vpisal tudi eno malo kazen.

Slovan bo v sredo doma gostil Baris iz Astane, CSKA Jana Muršaka pa bo igral v Podolsku.