Skrito v raju: Življenje spremenilo Saško in ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

bk
0 16.11.2014 08:44:46

Kopitar zadel, Kralji slavili

Sinoči so prvaki lige NHL premagali večne rivale iz Anaheima,

Staples Centru se je izkazal tudi Anže Kopitar, ki je v 50. minuti z močnim in natančnim strelom iz razdalje v power playu izenačil na 2:2 in tekmo prevesil v podaljšek. To je bil peti zadetek za Hrušičana to sezono, ki je na ledu preživel več kot 20 minut in trikrat streljal na gol.

Zmago za domače je v dodatnem delu prispeval Jarret Stol, ki je zadel v igri z igralcem več, za kar je poskrbel prav Kopi, nad katerim je Hampus Lindholm naredil prekršek.

Veliki kalifornijski rivali so se tokrat pomerili že drugič v zadnjem tednu. Na prvi tekmi so Rački doma slavili po kazenskih strelih.

Že 250. tekmo v letošnji ligi NHL sta odigrali ekipi Los Angelesa in Anaheima, dvoboj v Staples Centru pa si je ugledalo 18.230 gledalcev.

Kralji bodo po treh tekmah v manj kot štirih dneh imeli prost dan, naslednja tekma pa jih čaka v noči na sredo, ko v Staples Center prihaja Florida.