Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

bk
0 01.11.2014 16:33:17

Podaja Tičarja, Marcel igral

Arsen Perić
Petkov večer ni bil pisan na kožo slovenskih hokejistov v ligi KHL, saj sta tako Slovan in Medveščak utrpela poraza.

Slovaki so morali na domačem ledu z 1:3 priznati poraz pred Amurjem iz Habarovska.

Rok Tičar je igral 15 minut in pol, v tem času štirikrat streljal na gol, dobil štiri od sedmih sodniških metov ter podal pri edinem zadetku Slovana. To je bilo v 59. minuti, ko so domači le še ublažili poraz.

Žiga Jeglič je na ledu preživel dobrih 12 minut in sprožil en strel na gol.

V Zagrebu pa je le priložnost za igranje po dolgem času dobil tudi Marcel Rodman, a je moral s soigralci orožje položiti pred Admiralom iz Vladivostoka.

Naš napadalec je igral malo, le štiri minute in pol, v tem času pa je dobil štiri od petih sodniških metov, nad njim pa je bil storjen tudi en prekršek.