Branilec Janeza Janše: takšne argumente najde ...

Uau! Luka razkril, koliko avtomobilov ima trenutno...

0 28.04.2018 14:56:20

Poljaki izpadli, zdaj že jasno: ne boj, to bo mesarsko klanje Slovencev in Italijanov

iihf
Hokejisti Kazahstana so v tekmi 5. kroga svetovnega prvenstva divizije I (skupina A) premagali Poljsko s 6:1 (2:0, 2:1, 2:0). Poljaki se po porazu selijo razred nižje.

Za Kazahstan sta v prvi tretjini zadela Roman Starčenko in Pavel Akolzin. Starčenko je v drugi tretjini povišal na 3:0, v 28. minuti pa je kanček upanja Poljakom vlil Krzysztof Zapala. Sedeminštirideset sekund pred koncem druge tretjine je še tretjič na tekmi zadel Starčenko. V 47. minuti je za 5:1 zadel Ivan Kučin, končni izid pa je postavil Starčenko z golom 52 sekund pred koncem tekme.

Ob 16. uri bodo igrali Slovenci proti Italijanom, ob 19.30 pa še Madžari proti Britancem. Naša reprezentanca za napredovanje v elitno divizijo potrebuje zmago v rednem delu tekme, enako pa velja za Italijo. Zanimivo bi bilo videti, kaj bi se zgodilo, če bi bil rezultat malo pred koncem še vedno izenačen. Kadar ena ekipa potrebuje zmago, iz gola potegne vratarja. Kdo pa bi ga tokrat?

Značke: hokej, sp