Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 27.04.2018 22:53:31

Britanci mislijo resno, padla še Italija

Hokejisti Velike Britanije so v zadnji tekmi 4. kroga svetovnega prvenstva divizije I (skupina A) v Budimpešti premagali Italijo s 4:3 (2:2, 1:0, 1:1).

V prvih tekmah tega kroga sta zmagali Madžarska, ki je v četrtek premagala Poljsko s 3:2, ter Slovenija, ki je na petkovi popoldanski tekmi s 5:3 odpravila Kazahstan.

Zadnja tekma četrtega kroga zelo izenačenega prvenstva je postregla z zanimivo predstavo. V prvi tretjini so padli štirje goli, po dva na vsaki strani, bolje so začeli Britanci, ki so dvakrat vodili, a so jih tekmeci obakrat ujeli.

V nadaljevanju je Ben O'Connor Veliko Britanijo hitro spet popeljal v vodstvo, pozneje so se strelci nekoliko umirili, v zadnji tretjini je najprej izenačil Guilio Scandella, na zadnji gol Britancev, zadel je Brett Perlini, pa Italija ni imela odgovora in Britanci so dosegli že tretjo zmago na SP.

SP se bo končalo v soboto, ko bodo na sporedu vse tekme zadnjega kroga: ob 12.30 Kazahstan - Poljska, ob 16.00 Slovenija - Italija in ob 19.30 Madžarska - Velika Britanija.

Značke: hokej, sp