Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 14.12.2019 07:52:24

Colorado prevzel vodstvo na zahodu

Hokejisti Colorada so prevzeli vodstvo v zahodni konferenci severnoameriške lige NHL. Ponoči po slovenskem času so v domači dvorani premagali New Jersey Devils in v sezoni zbrali že 45 točk, oziroma točko več od St. Louisa. Na vzhodu je Washington pri 51 in Boston pri 46 točkah.

Gabriel Landeskog z golom v 12. in Valerij Ničuškin z zadetkom v 28. minuti sta poskrbela, da so hokejisti Colorada mirno krenili v zadnji del. A gostom je v 56. minuti upanje vrnil Mirco Mueller. Domačo zmago je šele 32 sekund pred koncem potrdil Nathan MacKinnon.

V drugi tekmi večera so Dallas Stars v domači dvorani izgubili proti Vegas Golden Knights. V podaljšku je za zmago s 3:2 poskrbel Max Pacioretty.

Edini Slovenec v ligi Anže Kopitar z Los Angeles Kings je bil danes prost, a na poti v Pittsburgh, kjer ga nova tekma čaka v noči na nedeljo.

Značke: hokej, nhl