Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

0 29.05.2018 09:16:51

Las Vegas povedel v finalu lige NHL

Hokejisti Las Vegasa, novinci v ligi NHL, so dobili prvo finalno tekmo letošnjega tekmovanja. V domači dvorani so s 6:4 (2:2, 1:1, 3:1) premagali Washington Capitals in v dvoboju na štiri zmage povedli z 1:0. Druga tekma bo na sporedu v sredo, prav tako v igralniški metropoli ZDA.

Igralec tekme v Nevadi je bil Tomaš Nosek, ki je v 50. minuti zadel za 5:4, v končnici, ko so gostje zaigrali na vse ali nič, zamenjali vratarja s šestim igralcem v polju, pa je Nosek tri sekunde pred koncem zadel še prazno mrežo Washingtona za končnih 6:4.

"Presrečen sem, a potrebujemo še tri zmage, potem pa bom tudi navdušen. Danes smo imeli nekaj sreče, kar pa je za zmago vedno potrebno," je po prvi tekmi finala za Stanleyjev pokal dejal češki hokejist.

Pred končnim razpletom sta se moštvi stalno menjavali v vodstvu. Domači so povedli po golu Colina Millera (8.), nato sta izid obrnila Brett Connolly (15.) in Nicklas Backström (16.) v razmaku 42 sekund. A Golden State je odgovoril z goloma Williama Karlssona (19.) in Reillya Smitha (24.).

Za ekipo iz prestolnice sta odgovorila John Carlson (29.) in Tom Wilson (42.), le minuto kasneje pa je tribuno na noge z izenačenjem spravil Ryan Reaves (43.). V končnici je nato odločil že imenovani Nosek.

Značke: hokej, nhl