rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

0 03.04.2018 08:35:53

Kralji tudi s pomočjo Kopitarja do pomembne zmage v boju za končnico

Hokejisti Los Angeles Kings so v ligi NHL zabeležili pomembno zmago v boju za končnico, s 3:1 so premagali Colorado Avalanche. Kralji so tri tekme pred koncem rednega dela na sedmem mestu zahodne konference, točko pred osmim Coloradom. Slovenski zvezdnik Anže Kopitar je za Los Angeles dosegel točko za podajo ob drugem golu na tekmi.

Torrey Mitchell je v 10. minuti popeljal kralje v vodstvo, Dustin Brown je v 13. povišal na 2:0, med podajalci je bil Kopitar. Alexander Kerfoot je na začetku druge tretjine ob igralcu več znižal na 1:2. Po dveh minutah igre v zadnji tretjini je Kyle Clifford postavil končni izid.

Tri tekme pred koncem rednega dela je v zahodni konferenci Anaheim šesti s 95 točkami, Los Angeles sedmi s 94, Colorado osmi s 93 in St. Louis deveti z 92.