femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 30.10.2022 20:49:46

Zmaji šli končati slab(š)i niz, končalo se je takole!

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 15. kroga lige ICEHL izgubili s Pustertalom z 2:4 (0:1, 1:2, 1:1).

Pustertal - SŽ Olimpija 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

* Dvorana Intercable Arena, gledalcev 2100, sodniki: Pinie, Virta (glavna), Fleischmann, Rigoni.
* Strelci: 1:0 Bardaro (Hannoun, 13.), 2:0 Bardaro (Hannoun, Willcox, 30.), 3:0 Luchuk (Archambault, Hannoun, 31.), 3:2 Beričič (Zajc, K. Čepon, 32.), 3:2 Kalan (Neill, 52.), 4:2 Ahl (Deluca, Andergassen, 59.).
* Kazenske minute: Pustertal 2, SŽ Olimpija 6.

Ljubljanski hokejisti so danes doživeli tretji poraz v nizu in drugega proti južnotirolski ekipi, čeprav so bili tokrat precej bližje uspehu kot pred tednom dni v Tivoliju.

Takrat je po najslabši predstavi zeleno-belih v sezoni, ko jim ni šlo od rok prav nič, Pustertal slavil kar s 7:0. Ljubljančani so bili nato na naslednji tekmi proti Dunajčanom blizu vsaj točki, a so izgubili tesno s 3:4.

Danes je prva polovica tekme kazala, da se bo vsaj delno ponovila tivolska zgodba, Pustertal je namreč nadziral potek tekme in dosegal gole ob igri z igralcem več, elementu, ki Ljubljančanom letos nikakor ne steče. Gostitelji pa so v prvem delu na ta način zadeli enkrat, v drugi pa povišali na 2:0.

Ko je nato le minuto za drugim golom domača ekipa ob izenačenih močeh na ledu zadela še tretjič, je bila gostujoča zasedba že v velikih težavah. A za kanček upanja je nato poskrbel Miha Beričič, ki je v 32. minuti poslal odbiti plošček za hrbet Joshue Sholla.

V zadnjem delu so tako gostje napadali za vsaj gol priključka in ga tudi dosegli. Sicer ne iz edinega "power-playa" na tekmi, je pa v 52. minuti Luka Kalan spretno potisnil plošček med bližnjo vratnico in vratarjem v mrežo.

V zadnjih minutah so tako zeleno-beli lovili izenačenje, v zadnjih dveh minutah tudi brez vratarja Žana Usa. A tveganje ni obrodilo sadov, domači pa so z zadetkom na prazna vrata potrdili zmago.

Naslednja postaja v ligi ICEHL bo za Ljubljančane Asiago, kjer bo tekma 1. novembra.

Značke: hokej, sta