Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

0 25.09.2021 23:02:46

Železarji PODALJŠALI zmagoviti niz

ALESFEVZER.COM
Hokejisti Sija Acronija Jesenic so na tekmi alpske lige v gosteh premagali Cortino s 3:1 (2:0, 0:1, 1:0).

Jeseničani so danes nadaljevali niz zmag, ki jih je po prvem porazu na uvodni tekmi sezone že ponesel k vrhu lestvice regionalnega tekmovanja.

Zmagam proti ekipam iz Linza, Fassi in drugi celovški zasedbi so danes dodali še uspeh v Cortini.

Železarji so odlično odprli srečanje, saj je Jesper Viikilä zadel že po 19 sekundah igre. Premoč v prvi tretjini so gostje kronali še z zadetkom Erica Panceta v sedmi minuti, potem pa dolgo nadzorovali položaj in ohranjali dva gola prednosti.

Domači so jim nekoliko otežili delo z zadetkom tik pred koncem druge tretjine, a potem preobrata ni bilo. Gostje so v zadnji tretjini znali zadržati minimalno prednost, ko pa so domači ob koncu tekme tvegali brez vratarja, je Pance 20 sekund pred iztekom zadnje tretjine zadel prazna vrata za končnih 3:1.

Naslednja tekma v alpski ligi Jeseničane čaka v torek, ko bodo gostovali pri drugi ekipi Dunaja.