Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

ela mei2 Njena.si

Skrito v raju: 'Ela' nenadoma vidno spremenjena?

0 16.02.2021 22:30:13

Vodilna SŽ Olimpija s pol ducata zadetkov premagala Fasso

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi alpske lige premagali Fasso s 6:0 (2:0, 2:0, 2:0).

Ljubljanski hokejisti so ostali na prvem mestu lestvice regionalnega tekmovanja. Danes so po pričakovanju premagali zasedbo s spodnjega dela lestvice Fasso, na koncu so ji nasuli pol ducata golov.

Domača ekipa, v postavi sta bila tudi že zadnji okrepitvi oziroma povratnika Žiga Pešut in Luka Vidmar, je le v začetnih minutah dovolila gostom, da so upali na zanje ugoden izid. A ko je v deseti minuti Nik Simšič dosegel prvi gol, je domačim steklo in že precej pred koncem tekme je bilo jasno, da bo tivolska zasedba dobila nove tri točke.

V prvi tretjini je zadel še Gal Koren. Že kmalu na začetku druge je natančno podajo Tadeja Čimžarja pred golom pričakal Žiga Pance, podstavil palico in povišal na 3:0. V zadnji minuti pred odmorom pa je prvi zadetek dosegel tudi že Pešut.

V zadnji tretjini je razmerje moči ostalo nespremenjeno, promet pa precej enosmeren (razmerje strelov na koncu 41-21). Domači pa so rutinsko pripeljali dvoboj do konca in dosegli še dva zadetka, najprej Anže Ropret, delo pa je s svojim drugim zadetkom na tekmi nato dokončal še Simšič.

Na lestvici imajo Ljubljančani zdaj 55 točk, dve več od Jeseničanov, ki pa imajo dve tekmi manj.

Naslednja tekma čaka zeleno-bele v četrtek, ko bodo gostovali pri zadnjem Linzu.

Značke: hokej, sta