Ljubezen po domace3 Njena.si

Ljubezen po domače: Tanja medijske pozornosti ne ...

0 14.01.2020 22:00:30

Hokejisti Olimpije zmagoviti niz podaljšali na enajst tekem

Hokejisti SŽ Olimpije so zabeležili enajsto zaporedno zmago v alpski ligi in skupno šestindvajseto v enaintridesetih nastopih, tako da so tri tekme pred koncem rednega dela na pragu osvojitve prvega startnega mesta za končnico.

Tokrat so v Tivoliju nadigrali Bregenzerwald s 7:2 (1:1, 3:1, 3:0).

Ljubljančani so odpor gostov strli šele v drugi polovici tekme. Bregenzerwald je namreč povedel z 1:0 in 2:1. Odločilni so bili trije zadetki v dobrih treh minutah v zaključku druge tretjine.

Strelci za zeleno-bele so bili Gal Koren (16.), Kristjan Čepon (34.), Anže Ropret (36.), Miha Logar (38., 59.), Martin Bohinc (51.) in Aleš Mušič (52.).

SŽ Olimpija bo do konca rednega dela gostovala v Feldkirchu in Zell am Seeju, vmes pa jih čaka še domača preizkušnja z Lustenauom.

Značke: olimpija, bregenz