Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

2 06.01.2019 20:06:17

Jeseničani doživeli deseti poraz v alpski ligi

Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v alpski ligi doživeli drugi poraz v letu 2019, skupno desetega v sezoni. Na domačem ledu so morali priznati premoč mladi ekipi Red Bull Salzburga, ki je zmagala s 4:3 (2:0, 0:1, 2:2).

Potem ko so Jeseničani pred tremi dnevi doživeli visok poraz na gostovanju v Celovcu, so slabo začeli tudi tekmo v Podmežakli. Gostje so povedli že v prvem napadu, v deveti minuti pa so prednost povišali na 2:0.

V drugi tretjini je Miha Brus znižal zaostanek, Tadej Čimžar pa je izenačil v 47. minuti. Le za kratko, saj so Avstrijci dve minuti pozneje spet vodili, podobno kot malo kasneje, ko je na 3:3 izenačil Philippe Paradis (52.). Odločilni zadetek za je Red Bull Juniors dosegel Filip Varejcka v 54. minuti.

Jeseničani bodo naslednji dve tekmi v alpski ligi igrali v gosteh, in sicer 12. januarja pri Val Gardeni, 15. pa v Salzburgu.

Značke: hokej, sta