Tako bo potekal sončni mrk, ki je marsikoga prestrašil do kosti Odkrito.si

8. april, 2024 - Mrk, ki prinaša katastrofo?!

0 04.10.2018 22:59:51

Ljubljančani zmagali v Cortini

Hokejisti ljubljanske SŽ Olimpije so v tekmi alpske lige v gosteh premagali Cortino s 4:1 (0:0, 1:1, 3:0).

Hokejisti iz Ljubljane so nazadnje igrali tri domače tekme in vse dobili ter se povzpeli pod vrh lestvice. Zdaj jih je čakalo novo gostovanje, v Cortini pa so po dobri zadnji tretjini spet dobili vse tri točke.

Uvod je bil za Ljubljančane sicer nekoliko slabši, po prvi tretjini brez golov so domači v drugi hitro povedli. A gostje so se vrnili, najprej je v polno zadel branilec Aleš Kranjc, potem pa je na sceno stopil še Gal Koren, ki je v zadnjem času našel pravo strelsko formo. Tokrat se je izkazal z dvema zadetkoma, v 48. in 54. minuti, delo pa je nato ob številčni prednosti Ljubljančanov dokončal Kristijan Čepon v 57., med podajalci pa je bil tudi Koren.

Naslednja tekma v regionalnem tekmovanju ljubljansko zasedbo čaka 14. oktobra, ko bo v dvorani Tivoli gostoval Bregenzerwald.

Značke: hokej, sta