Sum konflikta interesov na ministrstvu: nov zakon ...

rudi-mlakar Njena.si

Rudi tudi v zunanjem svetu vse bolj priljubljen

0 22.09.2018 23:01:04

Ljubljančani v Val Gardeni tesno izgubili

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi alpske lige gostovali v Val Gardeni in izgubili s 3:4 (0:3, 1:0, 2:1).

Ljubljančani so z današnjo tekmo končali zahteven uvodni paket tekem v regionalnem tekmovanju; proti gardenski ekipi so namreč še tretjič v nizu gostovali, šele v nedeljo bodo imeli prvo domačo tekmo, pred katero pa po današnjem poznem terminu tudi ne bodo imeli veliko možnosti za počitek.

Zmaje je proti Val Gardeni pokopala slaba prva tretjina. Med 14. in 17. minuto so namreč dobili tri gole, tega zaostanka pa pozneje niso več mogli nadoknaditi.

Sredi tekme je za znižanje sicer poskrbel Luka Ulamec, ko so imeli gostje igralca več, do konca pa so se nato približali, preobrata pa niso zmogli. Domači so namreč v 54. minuti povedli s 4:1, zadetka Žana Jezovška v 57. in Davida Planka 15 sekund pred koncem sta goste sicer povsem približala, a je za kaj več zmanjkalo časa.

V nedeljo čaka Ljubljančane prva domača tekma v novi sezoni alpske lige, tekmec v Tivoliju pa bo novinec iz Milana.

Značke: hokej, sta