Predin utrujen od količine neumnosti: vsak dan, ...

52CF59DF-466B-4212-A4B7-523E463AD708 Najstnica.si

kayo333 Njena.si

Misteriozni Kayo se je nepričakovano poslovil

0 08.04.2018 17:55:15

Bolzano začel z zmago

V razširjenem avstrijskem hokejskem prvenstvu, ligi Ebel, sta danes Salzburg in Bolzano odigrala prvo finalno tekmo. V Salzburgu je z 2:1 zmagala gostujoča ekipa, ki je tako povedla z 1:0 v zmagah. V finalu ekipi igrata na štiri zmage, naslednja tekma bo že v ponedeljek spet v Salzburgu, sledita pa dve zaporedni v Bolzanu 12. in 13. aprila.

Pri Salzburgu slovenski reprezentančni vratar Luka Gračnar danes ni dobil priložnosti za igro. Zanimivo je, da so vsi trije zadetki padli v razmaku minute in pol v drugi tretjini, ko so gostje ob številčni prednosti najprej povedli z 2:0, domači pa nato znižali, a zaostanka do konca niso več izničili.

V polfinalu so hokejisti Bolzana s 4:1 v zmagah izločili lanske prvake, ekipo Vienna Capitals, Salzburg pa s 4:2 v zmagah Black Wings Linz. Ker Salzburg v finalu igral proti neavstrijski ekipi, si je že po polfinalu zagotovil naslov avstrijskega prvaka za sezono 2017/18.

Značke: hokej, avstrija