jankovic hokej Ekipa24.si

Velike spremembe v zmajevem gnezdu! Novo ime ...

0 18.11.2017 22:33:14

Oslabljena SŽ Olimpija za gol prekratka v gosteh pri Fassi

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi alpske lige v gosteh izgubili s Fasso z 2:3 (0:1, 1:1, 1:1).

Za Ljubljančane sta zadela Matic Kralj v 39. in Črt Snoj v 48. minuti.

Ljubljanski hokejisti so odigrali prvo tekmo po reprezentančnem premoru. Tokrat je med vratnici prvič v ligi AHL stopil Tilen Spreitzer, saj je prvi vratar Robert Kristan na tem reprezentančnem turnirju v Franciji staknil poškodbo roke, ob tem pa Andrej Brodnik zaradi bolezni in poškodb ni mogel računati še kar na šest hokejistov.

Po začetnem zaostanku z 0:2 so se zeleno-beli vrnili v igro in najprej z zadetkom Kralja minuto pred koncem druge tretjine znižali, pozneje pa po zaslugi Snoja še izenačili. Toda popolnega preobrata ni bilo, za nameček pa so domači hokejisti v 58. minuti zadeli še tretjič in tako so tri točke ostale doma.

Hokejiste Olimpije naslednji obračun v regionalnem tekmovanju čaka v sredo, ko bodo gostili Val Pusterio, kjer igra tudi otrok Olimpijine hokejske šole Eric Pance.

Značke: hokej, sta