Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 07.10.2017 21:02:39

SŽ Olimpija po podaljških poražena proti Bregenzerwaldu

Hokejisti SŽ Olimpije so v tekmi 8. kroga alpske lige po podaljšku izgubili z Bregenzerwaldom z 1:2 (1:1, 0:0, 0:0; 0:1).

Edini zadetek za domače je dosegel Kristijan Čepon (4.).

Serije zmag ljubljanskih zmajev je bilo danes konec. Po slabšem začetku sezone je ljubljanska zasedba nanizala šest zaporednih uspehov in se (resda z več tekmami) prebila tudi na vrh lestvice, danes pa jo je ustavil Bregenzerwald.

Začetek je bil sicer spodbuden, saj so domači izkoristili že prvi "power-play" in prek Čepona povedli v četrti minuti. A novih zadetkov nato ni bilo, čeprav so imeli domači še nekaj priložnosti, tudi z igralcem več. Že v prvi tretjini pa so v tem elementu igre gostje izenačili.

Izid 1:1 je nato ostal do konca tekme, pri domačih se je z obrambami izkazal Robert Kristan, tako da je o zmagi odločal dodatni del igre. Tu pa so bili boljši gostje, ki bodo pot v Sloveniji končali v nedeljo s tekmo na Jesenicah, ter odnesli dve točki po zmagovitem zadetku v 63. minuti.

Zdaj SŽ Olimpijo čakata dve gostovanji, 11. oktobra pri Pustertalu, 14. oktobra pa bo na sporedu prvi slovenski derbi v tem tekmovanju z Jeseničani v Podmežakli.

SŽ Olimpija - Bregenzerwald 1:2 (1:1, 0:0, 0:0; 0:1)

Značke: hokej, sta