Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 13.03.2023 13:56:22

Ilka Štuhec na treningu četrta, najhitrejša Francozinja Gauche

Francozinja Laura Gauche je bila najhitrejša na prvem treningu za zadnji smuk sezone svetovnega pokala v alpskem smučanju. V andorskem Soldeuu je za 39 stotink sekunde ugnala Avstrijko Nino Ortlieb, za 58 stotink pa je bila hitrejša od Švicarke Corinne Suter. Edina Slovenka Ilka Štuhec je bila četrta (+0,76).

Na zaključku sezone imajo pravico nastopa tisti tekmovalci in tekmovalke, ki so v skupnem seštevku zasedli mesto med 25 najboljšimi v posameznih disciplinah, mladinski svetovni prvaki ter tekmovalci, ki so v sezoni presegli mejo 500 točk. Točke za svetovni pokal sicer prejme le najboljših 15.

V seštevku smukaške razvrstitve si je mali kristalni globus že zagotovila Italijanka Sofia Goggia, ki je zbrala 660 točk. Drugo mesto bo pripadlo Štuhec (451), za tretje mesto pa se teoretično bori še osem tekmovalk. Najbolje med njimi kaže tretji Italijanki Eleni Curtoni (308) in četrtouvrščeni Suter (289).

V torek bo na sporedu še drugi trening, tekma bo v sredo ob 11.30.