Ukradeni otroci: kako je Matej Tonin sunil delo ...

Nizozemski izključena iz finala Evrovizije 2024

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

0 11.01.2022 14:32:27

Innerhoferju prvi trening v Wengnu, vsi trije Slovenci med 30

Italijanski smučar Christof Innerhofer je bil najhitrejši na prvem od dveh treningov smuka na legendarni progi v švicarskem Wengnu. Vsi trije Slovenci na startnem seznamu so se uvrstili v trideseterico, najboljši pa je bil Martin Čater (+2,82) na 22. mestu.

Innerhofer, ki je v Wengnu že slavil pred devetimi leti, je prvi trening sklenil s časom 2:30,84, s čimer je bil hitrejši od dveh domačinov, Stefana Rogentina (+0,07) in Beata Feuza (+0,14).

Miha Hrobat je za danes najhitrejšim zaostal 3,05 sekunde in zasedel 25. mesto, tik za njim pa je bil 26. še Boštjan Kline (+3,14).

Sloviti pokal Lauberhorn, ki je prejšnjo sezono zaradi pandemije novega koronavirusa odpadel, se bo letos začel v četrtek s superveleslalomom. V petek in soboto bosta na vrsti smuka, v nedeljo pa še slalom. V sredo bo še drugi trening smuka.