Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Olga: Miha si je dovolil to, česar si ne bi smel ...

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

1 01.01.2022 10:17:09

ANAMARIJA LAMPIČ zaprla okna in dala dol rolete! Zakaj je to storila? TULE JE ODGOVOR!

Anamarija Lampič, edina slovenska predstavnica na tekmi za svetovni pokal v smučarskem teku v Oberstdorfu, je bila tretja v kvalifikacijah sprinta v klasični tehniki na 1,2 kilometra.

Za Finko Johanno Matintalo, ki je bila najboljša, je zaostala 1,27 sekunde. Druga je bila Švedinja Johanna Hagstroem (+0,49). Izločilni boji se bodo s četrtfinalom začeli ob 12. uri.

Lampičeva je v skupnem seštevku novoletne turneje na 11. mestu. Na prvem sprintu turneje pred dnevi je osvojila tretje mesto. Tekačice in tekači so bili aktivni tudi na Silvestrovo, tako da kakšnega žuriranja ob vstopu v novo leto ne poznajo. "Po mojem bom zaprla vsa okna in dala rolete dol. Čepkov nimam in tudi ne morem spati z njimi, ker me motijo. Upam, da bo prijetna in tiha noč," je Lampičeva v smehu povedala za TV Slovenijo, kakšo bo preživela - oziroma prespala - novoletno noč.