Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 27.06.2020 12:17:10

ČAS ZA SLOVO: Bronasta olimpijka Vesna Fabjan KONČALA KARIERO!

Bronasta olimpijka Vesna Fabjan je v Nordijskem centru Planica z zadnjim krogom na snegu uradno končala kariero smučarske tekačice. Nosila je dres s številko 4, s katerim je osvojila tretje mesto v sprintu na igrah v Sočiju 2014.

Smuči, s katerimi je osvojila olimpijsko medaljo v Rusiji in na katerih je odtekla tudi zadnji krog, je podpisala ter podarila planiškemu muzeju. Ob tej priložnosti so jo imenovali tudi za ambasadorko Planice.

"Ostajam v športu, saj se bom vključila v program razvoja kadrov v športu in bom kot trenerka pomagala mlajšim tekmovalcem v smučarskih tekih ter jim prenašala svoje znanje," je dejala v prvi izjavi, ko je še zadnjič prečkala ciljno črto v kleti objekta Nordijskega centra Planica, v katerem je za vadbo vse leto na voljo umeten sneg.