Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

ue
ue
0 12.01.2020 17:23:32

Kaj bo prinesla finalna serija? Kateri od bratov PREVC bo najboljši?

Avstrijec Stefan Kraft (141,4 točke) vodi po prvi seriji druge tekme svetovnega pokala v smučarskih skokih v italijanskem Predazzu.

Ima točko in pol prednosti pred rumeno majico in sobotnim zmagovalcem, Nemcem Karlom Geigerjem (139,5). Na srednji skakalnici so se v finale uvrstili štirje Slovenci, najboljši med njimi je po polovici Anže Lanišek (133,4) na devetem mestu.

V kvalifikacijah za današnjo tekmo je bilo uspešnih vseh šest slovenskih skakalcev, med trideseterico pa so se uvrstili štirje, poleg Laniška še vsi trije bratje Prevc. Cene Prevc (132,5) je po prvi seriji na 11. mestu, Peter Prevc (130,9) je 14., Domen Prevc (126,6) pa 20.

Brez točk sta med slovenskimi skakalci ostala Timi Zajc (121,3) na 32. in Rok Justin (118,1) na 38. mestu.

Značke: predazzo, prevc, lanišek