irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

1 15.12.2018 17:41:12

KAKŠNA ŠKODA! Poglejte, kaj je Prevcu odneslo ODLIČNO UVRSTITEV (video)

Domen Prevc je bil po prvi seriji na 13. mestu, tudi z drugim skokom pa je opravil dolično, toda...

V Engelbergu, kjer ima rekord skakalnice, je Domen Prevc prikazal dobre skoke. Dobre skoke z napako. V drugi seriji je resda pristal pri 138 metrih, a napravil napako in padel. Dobra uvrstitev, morda celo boj za stopničke, je tako splavala po vodi. Na konuc je končal na 20. mestu, najboljši Slovenec pa je bil na 12. mestu Timi Zajc. Svoje prve zmage v svetovnem pokalu se je veselil Nemec Karl Geiger.

Domnov brat Peter je na prvi tekmi po vrnitvi pristal izven finala, na 35. mestu. Jernej Damjan je končal kot 23., brez finala sta poleg Petra Prevca danes ostala še Anže Lanišek na 36. in Žak Mogel na 38. mestu, medtem ko je Tomaž Naglič vnovič obstal že v kvalifikacijah.

V nedeljo bo v Švici še ena tekma, zadnja pred prvim vrhuncem sezone - novoletno turnejo štirih skakalnic. Prva serija se bo začela ob 14. uri.