Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 08.07.2018 14:40:15

Olimpijski zmagovalec in nemški zvezdnik smučarskih skokov se vrača

Olimpijski zmagovalec Severin Freund je po poškodbi naredil nov korak k vrnitvi v svetovni pokal v smučarskih skokih. Izvrstni nemški skakalec je na svojem Facebooku objavil posnetke svojega prvega skoka po premoru kot začetek priprav na novo sezono z vrhuncem na svetovnem prvenstvu v avstrijskem Seefeldu v začetku prihodnjega leta.

"Tako navdušen! Še vedno je pred mano dolga pot, toda ponovno skačem. Po predolgem času na zemlji je dobro občutiti ponovno nekaj zraka," je sporočil 30-letni Freund.

Olimpijsko zlato je na ekipni tekmi osvojil leta 2014 v Sočiju, naslednje leto pa je osvojil dve zlati medalji na svetovnem prvenstvu in tega leta slavil tudi skupno zmago v svetovnem pokalu. Na lanskem svetovnem prvenstvu in letošnjih olimpijskih igrah je manjkal zaradi dveh poškodb kolenskih vezi.