25-letnica v razmerju z dvema moškima: "Ne varam,...

Sum prirejanja razpisov v UKC: šef IT v službo k...

Skrivnost elitne vile za pol milijona: kako sta si...

Spletne spletke - Je s Kate nekaj hudo narobe?!!

Uau! To je ta nora Dončićeva trojka, ki je ...

0 24.09.2018 09:00:54

Tiger Woods osvojil prvi turnir po letu 2013

Ameriški golfist Tiger Woods je v Atlanti z nagradnim skladom devet milijonov dolarjev z dvema udarcema prednosti osvojil prvi turnir na Touru po letu 2013. Dvainštiridesetletnik je na igrišču East Lake Golf Club finalni krog odigral z udarcem nad parom (71) in po več kot petih letih prišel do 80. zmage na turneji PGA.

V štirih krogih je zmago slavil z 269 udarci. "Treba je bilo garati. Užival sem vsak trenutek na igrišču," je dejal zmagovalec 14 majorjev.

Američana Billy Horschel (271 udarcev) in Dustin Johnson (273) sta osvojila drugo oziroma tretje mesto, četrto mesto Britanca Justina Rosa je bilo dovolj, da je osvojil 10-milijonsko nagrado za zmago na pokalu FedEx.

Po težavah z zakonom vse od leta 2014 je moral Woods med drugim pred letom dni tudi na operacijo hrbta in se je na igrišča vrnil decembra.

Woods se je uvrstil tudi v ameriško reprezentanco za Ryderjev pokal, ki se bo začel v petek v bližini Pariza.

Značke: golf, zda