femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 31.10.2017 19:51:14

ACH Volley gladko do zmage na zaostali tekmi prvega kroga odbojkarske lige

Odbojkarji GEN-I Volleyja so v zaostali tekmi tretjega kroga 1. DOL za moške izgubili proti ACH Volleyju z 0:3 (-20, -15, 19).

Odbojkarji ACH Volleyja so v zaostali tekmi tretjega kroga proti GEN-I Volleyju zabeležili še tretjo zmago, ki pa ni bila ogrožena niti za trenutek. Novogoričani so še največji odpor nudili v prvi polovici tretjega niza.

Prvi niz so prepričljivo začeli Ljubljančani in z močnimi zaključnimi udarci priigrali prednost 6:3. Domačini so držali razliko dveh točk, toliko je tudi znašala razlika ob prvem tehničnem odmoru, ob drugem je narasla še za točko. Igralci ACH Volleyja so prednost nabrali v drugi polovici niza in ga zaključili s 25:20.

Drugi niz je bil v uvodu tesen (6:6), z natančnim servisom Petra Đirlića so oranžni zmaji povedli z 8:6. Po nekaj odličnih akcijah mladega Hrvata (12:7) je trener GEN-I Volleyja Rade Dačović vzel odmor, da bi svoje varovance vrnil v igro, toda višina gostov tega ni dopustila, saj so bili v bloku Dmitrij Babkov, Matic Videčnik in Đirlić zelo učinkoviti (18:10). Odbojkarji ACH Volleyja so niz mirno pripeljali do konca s 25:15.

V zadnjem nizu so prvič v vodstvo s 6:5 prišli gostitelji in ga do tehničnega odmora ob glasni spodbudi navijačev za točko povišali (6:8). Zmaji so hitro vzeli stvari v svoje roke in naredili delni izid 3:0, vendar je to uspelo tudi domačim in povedli so z 12:10. Ljubljančani so jih ujeli in znova bili v vodstvu (15:13), do drugega odmora je na semaforju pisalo 16:15 v korist zmajev. Z odličnimi servisi Pleška v zaključku niza in asom Pavlovića je ACH Volley z rezultatom 25:19 zaključil srečanje.

GEN-I Volley - ACH Volley 0:3 (-20, -15, -19)

* ŠD Prvačina, gledalcev 120 sodnika: Klinar (Žirovnica) in Kern (Kranj).
* GEN-I Volley: Filiputti 4, Nanut, Rijavec, Godnič, Krašna, Križanič 13, Paliska 5, Kristančič, Maraž, Marc, Kavčič 6, Marušič 1, Perović 6.
* ACH Volley: Flajs, Đirlić 17, Babkov 7, Kovačič, Purić, Pavlovič 7, Satler, Pleško 11, Brulec 1, Mihajlovič, Pokeršnik, Videčnik 13.