Kučan v novem Reporter Magazinu: Čeferina bi si ...

Izbira obleke, ki najbrž ni naključna - tudi zaradi barv, ki so ustvarile neko celoto in sporočilo Odkrito.si

Foto zgodba: To najbrž ni bilo naključje

matjaz kek slovenija pm Ekipa24.si

Matjaž Kek je po uvrstitvi v osmino finala poslal...

0 14.09.2023 09:23:11

Ni pozabil na Rogličeve muke! Pogačar po sredini dirki v svojem slogu, to morate videti vsi! (video)

Tadej Pogačar se je po dolgem času udeležil kolesarske dirke.

Slovenski kolesarski as Tadej Pogačar ni dirkal že vse od avgustovskega svetovnega prvenstva v Glasgowu, kjer je na cestni dirki osvojil bronasto kolajno, v vožnji na čas pa zaradi utrujenosti zasedel šele 21. mesto. V izjavi po SP je dejal, da bi lahko morebiti že končal sezono, a si je kasneje premislil.

V sredo se je tako udeležil enodnevne kolesarske dirke po Toskani in osvojil četrto mesto, po koncu pa priznal, da je bil povsem izčrpan.

"Ne vem, kaj je bolj boleče. Po dolgem času spet tekmovati ali gledati, kako na Vuelti plezajo na Angliru?" je zapisal dvakratni zmagovalec slovite Dirke po Franciji, ki se je za zmago na eni težjih etap na letošnji Dirki po Španiji poklonil tudi zmagi rojaka Primoža Rogliča.

V programu ima Pogačar poleg četrtkove preizkušnje Coppa Sabatini (199 km) do konca sezone še dirko po Emiliji (30. 9.), dirko treh dolin Vareseja (3. 10.) in spomenik po Lombardiji, ki bo na sporedu 7. oktobra. Tam je slavil v letih 2021 in 2022.

Značke: pogačar, kolesarstvo