Slovaški atentat in Slovenija: nasilje se vedno ...

Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 10.09.2020 12:23:18

Izjemna SPODBUDA za 'POGREŠANEGA' POGAČARJA! Kako naj ne bo po vsem tem VRHUNSKI (video)

Tadej Pogačar se na največji kolesarski dirki na svetu bori za najvišja mesta, morda tudi za končno zmago.

Njegova izbranka Urška Žigart pa vrti pedale za slovensko-italijansko ekipo Ale BTC Ljubljana. Ekipa je včeraj zaključila dirko Tour de l'Ardeche, v zadnji etapi pa je Slovenka Urška Bravec v ciljnem sprintu osvojila deseto mesto. Slavila je Avstralka Chloe Hosking pred Britanko Alice Barnes in Poljakinjo Katarzyno Wilkos. V skupnem seštevku je bila Urška Žigart (Ale BTC Ljubljana) na koncu deseta. V etapi od Savasseja do Beauchastela (98,6 km) je sicer dekle Tadeja Pogačarja osvojilo 55. mesto (+0:16), kar je bilo dovolj za prvo deseterico v skupni razvrstitvi po sedmih etapah z zaostankom 13:32. V zelo dobrem položaju je bila po prvi polovici enotedenske dirke tudi Urša Pintar, a nato ni startala v naslednji etapi.
Drugo mesto je v skupnem seštevku dirke osvojila Španka Mavi Garcia (+ 0:38), ki prav tako vozi za slovensko-italijansko kolesarsko moštvo Ale BTC Ljubljana. Skupno je sicer slavila Američanka Lauren Stephens. Urška Bravec je v skupnem seštevku osvojila 71. mesto z zaostankom 1:17:17.

Je pa po dirki Žigartova svojemu izbrancu Tadeju, ki dirka na Touru, poslala lepo sporočilo, da ga pogreša, in mu poslala video, v katerem sta Urška in Tadej res simpatična.

In kaj je odgovoril Tadej? "Jaz te pogrešam bolj!"