Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

marjetka-voglar-in-rudi-mlakar, poroka-na-prvi-pogled Njena.si

Rudi premagal vse ovire in zanetil ljubezen

2 20.10.2019 17:47:30

ZADNJA dirka za Primoža ROGLIČA! V Franciji je naredil TOLE!

Slovenski kolesarski as Primož Roglič je sezono končal s tretjim mestom na 38. kronometru narodov v francoskem Les Herbiersu.

Zasavec, prvi Slovenec, ki se je v 38 izvedbah te dirke uvrstil na stopničke, je za 19 sekund zaostal za zmagovalcem in moštvenim kolegom pri ekipi Jumbo Visma, Nizozemcem Josom Van Emdnom.

Drugo mesto je zasedel Italijan Filippo Ganna, sicer bronast na letošnjem svetovnem prvenstvu, ki je bil na 46,3 kilometra dolgi progi osem sekund hitrejši od Rogliča.

Slovenski uspeh je zaokrožil Jan Tratnik, ki je na osmem mestu za zmagovalcem zaostal minuto in 28 sekund.

Na mesto pred njim se je uvrstil Danec Martin Toft Madsen, ki je naskakoval tretjo zaporedno zmago na tej preizkušnji.