Kanyne West, Harry in P Odkrito.si

Harry v pedofilski mreži P. Diddyja??!!

0 12.07.2018 17:23:45

Mohorič drugi v šesti etapi dirke po Avstriji

Slovenski kolesarski prvak Matej Mohorič je v šesti etapi dirke po Avstriji osvojil drugo mesto. Po 167,4 kilometra je bil od člana Bahrain-Meride v Wenigzellu boljši le Kazahstanec Aleksej Lucenko iz ekipe Astana, s katerim sta bila v begu.

Lucenko je na koncu Mohoriča premagal za sedem sekund. Tretji je bil Norvežan Odd Christian Eiking, ki je zaostal 50 sekund.

"Zadovoljen sem, ker sem dal vse od sebe. Žal mi je, da nisem zmagal. Lucenko je bil močnejši. Skušal sem mu slediti na vzponih, upal sem, da ga bom premagal v sprintu. Ni se izšlo. Vseeno sem dal vse od sebe, to je pomembno," je povedal Mohorič, zmagovalec prve etape dirke po Avstriji.

Naslednji Slovenec na cilju je bil Janez Brajkovič (Adria Mobil) na 34. mestu in z zaostankom 2:24 minute.

V skupnem seštevku je vodstvo zadržal Belgijec Ben Hermans.

Značke: kolesarstvo, avstrija