Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Simon Vadnjal Revija Stop

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 26.05.2018 19:55:09

Naglič na Češkem do 18. mesta

Slovenski gorski kolesar Rok Naglič je na svetovnem pokalu v olimpijskem krosu v češkem Novem Mestu osvojil 18. mesto med mlajšimi člani. Zmagal je Romun Vlad Dascalu z 21 sekundami prednosti pred Švicarjem Filippom Colombom in 24 sekundami pred Južnoafričanom Alanom Hatherlyjem. Naglič je zaostal tri minute in devet sekund.

Pred tednom dni v nemškem Albstadtu je bil Naglič 37., z rezultatom pa ni bil zadovoljen, saj dirke ni odpeljal po načrtih, imel je tudi nekaj zdravstvenih težav. Na Češkem mu je šlo precej bolje, večino časa je vozil okrog 20. mesta, na koncu pa za 18. mesto dobil osem točk za svetovni pokal.

V nedeljo bodo v Novem Mestu dirkali še člani in članice, od Slovencev Tanja Žakelj in Gregor Krajnc.