Ministrstvo sledilo stroki: Letos bodo odstrelili ...

Znani obrazi so zelo okoljsko ozaveščeni

0 04.12.2021 08:16:21

Prepričljivi zmagi Ljutomerčanov in Oplasta

Vestnik
Ekipa malega nogometa Meteorplast Šic Bar je v 12. krogu 1. SFL doma s 6:2 premagal Dobrepolje, Oplast je v gosteh s 4:0 porazil Siliko, tekma v Kopru se je končala z remijem med ekipama Bronx Škofijami in Hišo daril Ptuj, bilo je 5:5. Tekma med Litijo in Dobovcem bo 11. januarja prihodnje leto, prosta pa je bila ekipa Mlinš.

V Ljutomeru so domačini s teniških 6:2 odpravili goste, ki so se dvakrat vračali v igro. Pri 2:1 z golom Gala Škulja, pri 3:2 pa z avtogolom domačinov, a so na koncu gostitelji zabeležili prepričljivo zmago, že drugo v zadnjih štirih tekmah, ko poraza ne poznajo. Kar pet igralcev se je vpisalo med strelce, dva gola je dosegel Aljaž Goznik, ki je zabil za 2:0 in 6:2.

Ptujčani so v 20. minuti po enajstem golu sezone Daria Markića povedli v Kopru. Med 22. in 26. minuto so gostje z goli Jerneja Peroše, Dejan Bojkića in Aleksandra Stanića ujeli tekmece. V 31. minuti so po golu s prostega strela varovanci trenerja Roberta Grdovića spet vodili, a le do 37. minute in avtogola za končnih 5:5. To je bil sicer že šest remi ekipi Bronxa v tej sezoni, s to točko pa so se zavihteli na 8. mesto, s točko manj so deveti Dobrepoljci.

Oplast je na gostovanju na Vrhniki prišel do tretje zmage v sezoni, Siliko pa je doživel visok domači poraz (0:4). Varovanci trenerja Mateja Kavčiča so povedli v 5. minuti, ko je zadel Nejc Kovačič. Na 2:0 je povišal Vanč Florjančič, na 3:0 pa Andrej Mohorič, tekla je 14. minuta. Dani Vulikić je v 32. minuti zapečatil usodo gostov.

Izidi, 1. SFL, 12. krog:
Meteorplast Šic Bar - Dobrepolje 6:2 (2:1)

1:0 Gašparič (8.), 2:0 A. Goznik (14.), 2:1 Škulj (16.), 3:1 Vajda (22.), 3:2 M. Goznik (24./ag), 4:2 Alj. Ruis (34.), 5:2 Šnofl (35.), 6:2 A. Goznik (39.)

Siliko Vrhnika - Oplast Kobarid 0:4 (0:3)
0:1 Kovačič (5.), 0:2 Florjančič (14.), A. Mohorič (14.), 0:4 Vulikić (32.)

Bronx Škofije - Hiša daril Ptuj 5:5 (1:4)
0:1 Rednak (2.), 0:2 Gajser (4.), 0:3 Bukovec (9.), 1:3 Mandir (15.), 1:4 Markič (20.), 2:4 Peroša (22.), 3:4 Bojkič (23.), 4:4 Stanič (26.), 4:5 Gajser (31.), 5:5 Debeljak (37./ag.)