femme-fatale, femme-fatale-2023 Njena.si

Skrito v raju: Igralka blestela na fotografiranju ...

0 22.02.2020 13:40:45

Na derbiju v Kobaridu zmaga Oplasta

V 17. krogu 1. slovenske futsal lige so zmage vknjižili Dobovec Pivovarna Kozel, Oplast, Bronx in Tomaž Šic Bar. Zdaj je že jasno, da se bodo Ptujčani, ki bodo po rednem delu zasedli deveto mesto, za potrditev prvoligaškega statusa merili z drugo ekipo drugoligaške konkurence v futsalu.

Zadnji, 18. krog rednega dela 1. SFL bo v petek, 6. marca. Prihodnji konec tedna je namreč rezerviran za finalni turnir pokala Terme Olimia. Polfinalna para sta Siliko - Oplast Kobarid in Sevnica - Dobovec MB-Monting.

Oplastu je uspelo v nameri, prišel je do pomembnih treh točk in prekinili pozitiven niz Sevnice, ki je sicer dobro začela v Posočju. Denis Kneževič je v 2. minuti poskrbel za vodstvo gostov, a sta Patrik Čujec in Nejc Kovačič (2) v 27. minuti poskrbela za preobrat in vodstvo s 3:1.

Sebastijan Drobne je v 34. minuti z golom obudil upe Sevničanov, a je Dani Vulikić v 35. zadel za 4:2. Žan Koren je dosegel avtogol za 4:3 in tako poskrbel za razburljivo končnico. Točke pa so ostale v Posočju. Ekipi prihodnji teden čaka nastop na finalnem turnirju pokala Terme Olimia.

Na lokalnem derbiju sta se pomerila lanska tekmeca za preboj v 1. SFL, že pa je jasno, da je Tomaž Šic Bar ohranil prvoligaški status, Ptujčane pa čakajo dodatne kvalifikacije. V petek so tri točke ostale v Ljutomeru. Darijo Dragosavac in Marcel Vindiš sta bila za uspešna za končnih 2:0.

Do sila pomembnih treh točk so prišli Primorci, ki so ob koncu rednega dela dosegli drugo zmago v gosteh to sezono. Đoša Lazarević in Uroš Đurić sta poskrbela za uspeh škofjotov v Škofji Loki. V ekipi trenerja Marka Hrvatina se je predstavil tudi izkušeni Slaven Radišković.

V derbiju zgornjega dela lestvice so se zmage veselili v taboru Dobovca Pivovarne Kozel, ki je s 6:2 slavil zmago na Vrhniki proti Siliku. Žiga Čeh in Tod Ciuha sta poskrbela, da se je polčas končal z izidom 1:1. V tretji četrtini tekme, med 21. in 29. minuto, pa so varovanci trenerja Kujtima Morine dosegli pet golov in rešili vprašanje o zmagovalcu.

* Izidi, 17. krog:
Oplast Kobarid - Sevnica 4:3 (2:1)
0:1 Kneževič (2.), 1:1 Čujec (10.), 2:1 Kovačič (19.), 3:1 Kovačič (27.), 3:2 Drobne (34.), 4:2 Vulikić (35.), 4:3 Koren (37./AG).

Tomaž Šic bar - Hiša Daril Ptuj 2:0 (1:0)
1:0 Dragosavac (7.), 2:0 Vindiš (38.).

Stripy - Bronx Škofije 0:2 (0:2)
0:1 Lazarević (4.), 0:2 Đurić (18.).

Siliko - Dobovec Pivovarna Kozel 1:6 (1:1)
0:1 Čeh (5.), 1:1 Ciuha (7.), 1:2 Matošević (21.), 1:3 Čujec (24.), 1:4 Matošević (26.), 1:5 Totošković (27.), 1:6 Fetić (29.), 2:6 Suban (34.).

Značke: futsal, dp