Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

poroka-na-prvi-pogled, 3 Njena.si

Poroka na prvi pogled: Katja za kratek čas ...

0 23.03.2019 07:51:22

Dobovec Pivovarna Kozel, FutureNet Maribor in Litija polfinalisti DP

Dobovec Pivovarna Kozel, FutureNet Maribor in Litija so si sinoči zagotovili preboj v polfinale 1. SFL. O četrtem potniku zaključka slovenske sezone dvoranskega nogometa bo odločala tretja tekma med Silikom Mkeršmanc in Stripyjem. Že zdaj je znan prvi polfinalni par, to je FutureNet Maribor - Litija.

Mariborčani so še drugič visoko ugnali Oplast, to pot je bilo 7:0, s po dvema zadetkoma sta se izkazala Rok Rednak in Matej Fideršek. Sevničani so dobili polčas proti Dobovcu, za vodstvo z 1:0 je poskrbel Beno Govekar. Odmor med polčasom je bolj gostom koristil, ki so v nadaljevanju napolnili mrežo Sevničanov; dva zadetka je dosegel Kristjan Čujec.

Litija se je vrnila zmago z Obale. Dve seriji 2:0 in 5:0 sta bili dovolj, da so varovanci trenerja Damirja Pertiča strli škofjote. Borut Ručna in Gašper Vrhovec sta dosegla po dva gola. Škofjeloški Stripy je bil do 31. minute polfinalist, potem pa je Nejc Berzelak poskrbel za izenačenje in veselje Vrhničanov, ki so bili bolj zbrani pri streljanju 6-metrovk. Zadela sta Aljaž Končan in Nejc Berzelak. O potniku v polfinale bo odločala tretja tekma.

Hiša daril Ptuj je na prvi tekmi kvalifikacij za popolnitev 1. SFL prišla do zadetka prednosti (4:5) in je korak bližje 1. SFL. V Ivančni Gorici so brata Marko in Urban Senekovič ter Bojan Klemenčič prispevali gole za končno zmago Ptuja. Dolenjci so v 38. minuti sicer vodili s 4:3.

* Izidi končnice 1. SFL, četrtfinale, 2. tekme:
Oplast Kobarid - FutureNet Maribor 0:7 (0:4); 0:2 v zmagah
0:1 Rednak (7.), 0:2 Kroflič (12.). 0:3 Turk (14.), 0:4 Fideršek (20.), 0:4 Rednak (24.), 0:6 Logar (27./ag), 0:7 Fideršek (31.)

Sevnica - Dobovec Pivovarna Kozel 1:5 (1:0); 0:2 v zmagah

1:0 B. Govekar (11.), 1:1 Mordej (23.), 1:2 Čujec (27.). 1:3 Grbić (28.), 1:4 Čujec (37.), 1:5 Fetić (37.)

Stripy - Siliko Mkeršmanc 1:3 (0:0, 1:1); 1:1 v zmagah
1:0 Šturm (29.), 1:1 Berzelak (31.), 6 m: A. Končan, N. Berzelak

Bronx Škofije - Litija 3:7 (2:2); 0:2 v zmagah
0:1 Ručna (4.), 0:2 Lah (11.), 1:2 Klinc (14.), 2:2 Zajc (16.), 2:3 Ručna (23.), 2:4 G. Vrhovec (28.), 2:5 Kazič (28.) 2:6 G. Vrhovec (31./10 m), 2:7 Ramič (39.), 3:7 Zajc (40.)

* kvalifikacije za popolnitev 1. SFL, 1. tekma:
Ivančna Gorica - Hiša daril Ptuj 4:5 (2:2); 0:1 v zmagah
1:0 Vidmar (9.), 1:1 M. Senekovič (9.), 2:1 Gale (12.), 2:2 U. Senekovič (16.), 2:3 U. Senekovič (36.), 3:3 Glavan (38.), 4:3 Gale (38.), 4:4 Klemenčič (40.), 4:5 Klemenčič (40.).

Značke: futsal, dp