slovenska policija Svet24.si

Gruzijec peš bežal pred policisti

0 23.12.2017 09:36:53

Dobovec za petami vodilni Litiji

S tekmami v Benediktu, Kobaridu, Rogaški Slatini in na Škofijah se je sklenil 14. krog 1. slovenske futsal lige. Dobovec Pivovarna Kozel je kar z 9:1 premagal Siliko Rem Power, osvojil 29. točko in se vodilni Litiji približal na dve točki zaostanka. Tretjino golov za domač uspeh je prispeval Josip Jurić.

Oplast je leto 2017 sklenil s sedmo zmago. Sevnico je premagal s 6:1 in se utrdil na tretjem mestu. Junak obračuna je bil Jaka Sovdat, ki je najprej zabil avtogol za vodstvo gostov, potem pa je dosegel tri gole v "pravo" mrežo.

Z osmimi zmagami se na počitek odpravljajo tudi igralci KMN Bronxa, ki so s 3:0 odpravili novinca v ligi Ivančno Gorico. Slaven Radiškovič, Nik Zajc in Dragan Mirkovič so bili strelci golov.

Štajerski derbi je pripadel aktualnemu državnemu prvaku FutureNet Mariboru, ki je s teniških 6:3 premagal Benedikt. Domačini, igrali so v okrnjeni zasedbi, so trikrat poravnali izid. V nadaljevanju tekme so gostitelju moči pošle, zato je zatajila realizacija. Mariborčani so to izkoristili in v zadnji četrtini dosegli še tri zadetke za končnih 3:6.

Zavoljo priprav članske reprezentance in skorajšnjega začetka evropskega prvenstva, ki ga bo Slovenija v Ljubljani gostila med 30.1. in 10.2., se bo domače prvoligaško prvenstvo nadaljevalo šele 9. februarja 2018.

* Izidi:
- 14. krog:

Benedikt Avtodeli Džauš - FutureNet Maribor 3:6 (1:2)
0:1 Horvath (11.), 1:1 Vindiš (14.), 1:2 Vrabel (17.), 2:2 Vindiš (22.), 2:3 Vrabel (24.), 3:3 Klemenčič (26.), 3:4 Kroflič (36.), 3:5 Markič (39.), 3:6 Vrabel (40.)

KMN Oplast Kobarid - KMN Sevnica 6:1 (3:1)
0:1 Sovdat (11./AG), 1:1 Sovdat (12.), 2:1 Sovdat (19.), 3:1 Sovdat (20.), 4:1 Koren (34.), 5:1 Kos Kos (37.), 6:1 Logar (38.)

KMN Bronx Škofije - FC Ivančna Gorica 3:0 (1:0)
1:0 Radiškovič (19.), 2:0 Zajc (26.), 3:0 Mirkovič (28.)

Dobovec Pivovarna Kozel - Siliko Rem Power 9:1 (5:0)
1:0 Jurić (2.), 2:0 Jurić (3.), 3:0 Čujec (9.), 4:0 Grbić (16.), 5:0 Majić (18.), 6:0 Mordej (23.), 7:0 Majić (33.), 8:0 Mordej (34.), 8:1 Jereb (38.), 9:1 Jurić (40.)

Značke: dvoranski nogomet, dp