fu
0 09.12.2017 08:46:24

Vodilna Litija zmagala, nesreča KMN Bronxa na poti v Maribor

Facebook FC Bronx
Trinajsti krog prve futsal lige je bil srečen za Litijo, Benedikt Avtodele Džauš in KMN Oplast Kobarid, ki so zabeležili zmage. Tekma med Mariborčani in ekipo iz Škofij ni bila odigrana.

Igralci KMN Bronx Škofije, ki so na poti v Maribor doživeli prometno nesrečo, a jo odnesli brez težjih poškodb, so imeli srečo v nesreči. Kljub temu je bilo srečanje odpovedano in prestavljeno na poznejši termin.

Vodilna Litija je hitro povedla 3:0, na koncu pa s 5:3 porazila Sevnico. Z dvema zadetkoma se je izkazal Alen Fetić.

Benedikt Avtodeli Džauš je vrnil milo za drago Vrhničanom in na krilih treh golov Bojana Klemenčiča prišel do tretje zmage v sezoni. Z novimi tremi točkami je Benedikt za točko prehitel Siliko Rem Power, ki je padel na 8. pozicijo.

KMN Oplast Kobarid je ob polčasu vodil 5:1, a je moral potem v zadnjih osmih minutah z dvema goloma potrditi zmago v Ivančni Gorici, na koncu je bilo 7:4.

Izidi, 13. krog:
- petek, 8. december:

FC Litija - KMN Sevnica 5:3 (2:0)
1:0 Fetić (15./6m), 2:0 Duščak (19.), 3:0 Jelić (28.), 3:1 Krnc (31.), 3:2 Račič (37.), 4:2 Fetić (37.), 5:2 Totošković (39.), 5:3 Škorić (40.)

Siliko Rem Power - Benedikt Avtodeli Džauš 2:4 (0:3)
0:1 Klemenčič (6.), 0:2 Klemenčič (6.), 0:3 Klemenčič (16.), 1:3 Jereb (26.), 1:4 Klemenčič (35.), 2:4 Jereb (37.)

FC Ivančna Gorica - KMN Oplast Kobarid 4:7 (1:5)
0:1 Sovdat (5.), 1:1 Čož (7.), 1:2 Kos (10.), 1:3 Širok (15.), 1:4 Kravanja (15.), 1:5 Širok (18.), 2:5 Pešec (21.), 3:5 Čož (31.), 4:5 Ostanek (32.), 4:6 Širok (34.), 4:7 Sovdat (40.)

FutureNet Maribor - KMN Bronx Škofije (prestavljeno)