andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

0 26.05.2019 21:24:51

Hercogova ni dokončala dvoboja

Slovenska teniška igrala Polona Hercog se bo morala za uvrstitev v drugi krog odprtega teniškega turnirja Francije v Parizu truditi dva dneva. Današnji dvoboj proti 32. nosilki Belorusinji Aliaksandri Sasnovič so sodniki zaradi mraka prekinili v tretjem nizu, rezultat je bil izenačen 1:1 v nizih in 3:3 v igrah.

Belorusinja je dobila prvi niz, nato v drugem z "breakom" povedla z 2:1, a nato se je Slovenka razigrala, dobila pet iger zapovrstjo in izenačila. Tudi v tretjem nizu je bila prva, ki je izgubila svoj servis, a hitro dosegla "rebreak" ter izenačila na 2:2.

Hercogova se je med tekmo pritoževala nad vlažnimi žogicami, ki so bile posledica rahlega dežja, zaradi katerega pa sodniki dvoboja niso prekinili.

Značke: tenis, francija